środa, 30 października 2013

Na zimowy bal, bo karnawał już niedługo

Wiem, że jeszcze nie było Mikołajek, nie mówiąc o Sylwestrze, a ja wychodzę daleko przed szereg i już "wieszczę" karnawał... Mam jednak zwyczaj przypominać znajomym na początku września o nadchodzących świętach, bo dla osób wykonujących prezenty własnoręcznie jest do odpowiedni czas by zacząć myśleć o bożonarodzeniowych podarunkach. Dlaczegóż więc nie przypominać o karnawale pod koniec października? W końcu trzeba mieć czas, by przygotować kreacje :)
Wzór znalazłam na stronie Jane Eborall i mimo że jest oddzielny przepis na kolczyki, to korzystałam z tego na bransoletkę. Stare guziki namierzyłam w moich przydasiowych zasobach, a w zapasach materiałów odpowiednią metalizowaną Madeirę. Zdjęcia zrobiłam na różnych tłach, żeby pokazać, jak zmienia się "charakter" kolczyków zależnie od otoczenia.

7 komentarzy:

 1. Masz rację! Ja już czuję,że nie zdążę z upominkami na święta:( Twoje kolczyki jak najbardziej sylwestrowe, eleganckie i błyszczące!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i będzie takich kolczyków więcej, tylko muszę wyszukać koraliki, które da się nawlekać szydełkiem na pikotki - tutaj męczyłam się drucikiem...

   Usuń
 2. Love that first photo, Marta! Sparkles!
  Fox : )

  OdpowiedzUsuń
 3. wow really nice earrings do you have a pattern?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I edit my post, so now You can find information about pattern :)

   Usuń
 4. Very nice earrings!! Love the sparkle of the beads!! :)

  OdpowiedzUsuń