środa, 21 września 2011

Wyzwanie zakończone: Motyw #25

W zeszłym roku podjęłam wyzwanie! Wpisałam się w poczet uczestników projektu "25 Motif Challenge" i zaczęłam prezentację prac od wyfrywolitkowanego wówczas serca według schematu pochodzącego ze strony Iris Niebach. Ostatnio policzyłam drobiazgi wykonane w ramach wyzwania i okazało się, że ta właśnie zakładka jest ostatnim, 25-tym motywem. A żeby było ciekawiej, to wzór* również jest autorstwa Madame Iris :)
Taka mała klamra...


*Wzór "Rita" z książeczki Fantasia 3

12 komentarzy:

 1. Właściwie tyle razy się zastanawiałam na czym ta strona polega (25motif..)i jakoś nie mogę rozgryźć.Czy tam się samemu wybiera te motywy,stopniowanie wyzwania itp?Jak się tam zgłasza?Zauważyłam,że tam chyba wyłącznie frywolitkowe prace są pokazywane..
  Ale dość o innych stronkach, chciałam zapytać odn Twojej twórczości,skąd taki wysyp akurat zakładek? Tak dużo książek czytasz na raz?;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dorartthea,
  to od początku:
  - w wyzwaniu trzeba napisać komentarz pod ostatnim zamieszczonym u nich postem, że się zgłaszasz i oczywiście podać link do swojego bloga, trzeba też coś napisać o sobie w kontekście frywolitek; później oni już sami sprawdzają, czy się u Ciebie pojawiły jakieś nowe posty na blogu, a Ty tylko zaznaczasz, które rzeczy wliczasz do wyzwaniowych motywów.
  - zakładki uwielbiam robić, bo można wypróbować w ten sposób różne wzorki (albo wymyślać coś na żywioł) i nie trzeba wszywać końców nitek, bo się je zostawia jako chwościk, albo splata w warkoczyki :)
  I czytam zazwyczaj jedną książkę na raz :D

  OdpowiedzUsuń
 3. very beautiful bookmark; I love Iris's patterns.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, zachwycają mnie Twoje prace :)

  OdpowiedzUsuń
 5. this is just beautiful, and your tatting is perfection!

  OdpowiedzUsuń
 6. Martha, this is so elegant and your tatting is perfect. Just beautiful. I love this one. Makes me lust for the book!
  Fox : )

  OdpowiedzUsuń
 7. I love this one! Very well done with the perfect accent of a contrast trim.

  OdpowiedzUsuń
 8. This is just so pretty. I love the stacked tatting and it makes the bookmark look so rich. I think the thread color helps to. I would love the pattern, and if your going to do a book, I can't wait..!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank You!
   I made this bookmark using pattern "Rita" from Iris Niebach book "Fantasia 3"

   Usuń